Wedstrijdschema

Groepswedstrijden Stad Stadion Thuis ? - ? Uit
1 14 June 18:00 Moscow Luzhniki Stadium Russia 5 - 0 Saudi Arabia
2 15 June 17:00 Ekaterinburg Ekaterinburg Arena Egypt 0 - 1 Uruguay
3 15 June 18:00 Saint Petersburg Saint-Petersburg Stadium Morocco 0 - 1 Iran
4 15 June 21:00 Sochi Fisht Stadium Portugal 3 - 3 Spain
5 16 June 13:00 Kazan Kazan Arena France 2 - 1 Australia
6 16 June 16:00 Moscow Spartak Stadium Argentina 1 - 1 Iceland
7 16 June 19:00 Saransk Mordovia Arena Peru 0 - 1 Denmark
8 16 June 21:00 Kaliningrad Kaliningrad Stadium Croatia 2 - 0 Nigeria
9 17 June 16:00 Samara Samara Arena Costa Rica 0 - 1 Serbia
10 17 June 18:00 Moscow Luzhniki Stadium Germany 0 - 1 Mexico
11 17 June 21:00 Rostov-on-Don Rostov Arena Brazil 1 - 1 Switzerland
12 18 June 15:00 Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod Stadium Sweden 1 - 0 Korea Republic
13 18 June 18:00 Sochi Fisht Stadium Belgium 3 - 0 Panama
14 18 June 21:00 Volgograd Volgograd Stadium Tunisia 1 - 2 England
15 19 June 15:00 Saransk Mordovia Arena Colombia 1 - 2 Japan
16 19 June 18:00 Moscow Spartak Stadium Poland 1 - 2 Senegal
17 19 June 21:00 Saint Petersburg Saint-Petersburg Stadium Russia 3 - 1 Egypt
18 20 June 15:00 Moscow Luzhniki Stadium Portugal 1 - 0 Morocco
19 20 June 18:00 Rostov-on-Don Rostov Arena Uruguay 1 - 0 Saudi Arabia
20 20 June 21:00 Kazan Kazan Arena Iran 0 - 1 Spain
21 21 June 16:00 Samara Samara Arena Denmark 1 - 1 Australia
22 21 June 20:00 Ekaterinburg Ekaterinburg Arena France 1 - 0 Peru
23 21 June 21:00 Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod Stadium Argentina 0 - 3 Croatia
24 22 June 15:00 Saint Petersburg Saint-Petersburg Stadium Brazil 2 - 0 Costa Rica
25 22 June 18:00 Volgograd Volgograd Stadium Nigeria 2 - 0 Iceland
26 22 June 20:00 Kaliningrad Kaliningrad Stadium Serbia 1 - 2 Switzerland
27 23 June 15:00 Moscow Spartak Stadium Belgium 5 - 2 Tunisia
28 23 June 18:00 Rostov-on-Don Rostov Arena Korea Republic 1 - 2 Mexico
29 23 June 21:00 Sochi Fisht Stadium Germany 2 - 1 Sweden
30 24 June 15:00 Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod Stadium England 6 - 1 Panama
31 24 June 20:00 Ekaterinburg Ekaterinburg Arena Japan 2 - 2 Senegal
32 24 June 21:00 Kazan Kazan Arena Poland 0 - 3 Colombia
34 25 June 17:00 Volgograd Volgograd Stadium Saudi Arabia 2 - 1 Egypt
33 25 June 18:00 Samara Samara Arena Uruguay 3 - 0 Russia
35 25 June 20:00 Kaliningrad Kaliningrad Stadium Spain 2 - 2 Morocco
36 25 June 21:00 Saransk Mordovia Arena Iran 1 - 1 Portugal
37 26 June 17:00 Sochi Fisht Stadium Australia 0 - 2 Peru
38 26 June 17:00 Moscow Luzhniki Stadium Denmark 0 - 0 France
39 26 June 21:00 Saint Petersburg Saint-Petersburg Stadium Nigeria 1 - 2 Argentina
40 26 June 21:00 Rostov-on-Don Rostov Arena Iceland 1 - 2 Croatia
41 27 June 17:00 Kazan Kazan Arena Korea Republic 2 - 0 Germany
42 27 June 19:00 Ekaterinburg Ekaterinburg Arena Mexico 0 - 3 Sweden
43 27 June 21:00 Moscow Spartak Stadium Serbia 0 - 2 Brazil
44 27 June 21:00 Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod Stadium Switzerland 2 - 2 Costa Rica
45 28 June 17:00 Volgograd Volgograd Stadium Japan 0 - 1 Poland
46 28 June 18:00 Samara Samara Arena Senegal 0 - 1 Colombia
48 28 June 20:00 Kaliningrad Kaliningrad Stadium England 0 - 1 Belgium
47 28 June 21:00 Saransk Mordovia Arena Panama 1 - 2 Tunisia
Round of 16 Stad Stadion Thuis ? - ? Uit
50 30 June 17:00 Kazan Kazan Arena France 4 - 3 Argentina
49 30 June 21:00 Sochi Fisht Stadium Uruguay 2 - 1 Portugal
52 1 July 17:00 Moscow Luzhniki Stadium Spain 1 - 1 Russia
51 1 July 21:00 Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod Stadium Croatia 1 - 1 Denmark
53 2 July 18:00 Samara Samara Arena Brazil 2 - 0 Mexico
54 2 July 21:00 Rostov-on-Don Rostov Arena Belgium 3 - 2 Japan
55 3 July 17:00 Saint Petersburg Saint-Petersburg Stadium Sweden 1 - 0 Switzerland
56 3 July 21:00 Moscow Spartak Stadium Colombia 1 - 1 England
Quarter finals Stad Stadion Thuis ? - ? Uit
57 6 July 17:00 Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod Stadium Uruguay 0 - 2 France
58 6 July 21:00 Kazan Kazan Arena Brazil 1 - 2 Belgium
60 7 July 18:00 Samara Samara Arena Sweden 0 - 2 England
59 7 July 21:00 Sochi Fisht Stadium Russia 2 - 2 Croatia
Semi finals Stad Stadion Thuis ? - ? Uit
61 10 July 21:00 Saint Petersburg Saint-Petersburg Stadium France 1 - 0 Belgium
62 11 July 21:00 Moscow Luzhniki Stadium Croatia 2 - 1 England
Match for third place Stad Stadion Thuis ? - ? Uit
63 14 July 17:00 Saint Petersburg Saint-Petersburg Stadium Belgium 2 - 0 England
Final Stad Stadion Thuis ? - ? Uit
64 15 July 18:00 Moscow Luzhniki Stadium France 4 - 2 Croatia